Guangdong Henvcon Electric Power Technology CO., LTD.

„Aktivní život v nezastavitelném pohybu“

Záznam druhého interního basketbalového přátelského zápasu Henvconu

Zdravé tělo je zárukou dobré práce a život spočívá v pohybu.Za účelem zlepšení fyzické kvality zaměstnanců a posílení vnitřní jednoty a spolupráce mezi jednotlivými odděleními uspořádal Henvcon 15. dubna v 18 hodin na firemním basketbalovém hřišti druhý letošní přátelský basketbalový zápas. hru a fandění hráčům na hřišti.

Dvěma stranami hry byly červený tým (oddělení inženýrství) vedený Liu Yongem a modrý tým (členové jiných oddělení společnosti) s kapitánem Li Yu.Hlavní inženýr Li wi byl nadále odpovědný za dohled na místě, zatímco Qin Mangai působil jako rozhodčí.Zejména administrativní oddělení bylo vysoce ceněno za organizaci soutěže a silnou podporu.

Utkání bylo rozděleno do čtyř částí, z nichž každá trvala 10 minut.Hvizdem byla soutěž oficiálně zahájena.Na rozdíl od toho posledního vyhrál první míč této hry červený tým.Precizní nalíčená střela trefila koš a získala 2 body, díky čemuž diváci tleskali jeden za druhým.K modrému týmu dnes přibyl nový hráč, takže spolupráce nebyla příliš zručná a střelecký pocit dlouho nenacházeli, chybělo jim mnoho bodů.Zpočátku jejich skóre zaostávalo, byli také v pasivním stavu.Naštěstí Liu Meng našel ten pocit později.Předvedl několik krásných střel z dálky se 3 body za sebou, které pomohly modrému týmu dotáhnout skóre a získaly jednomyslný jásot publika za „dobře“.Červený tým hrál v dobrém rytmu, ale situace se změnila, postupně je doháněli.Skóre v první čtvrtině bylo 18:20 (Red VS Blue).

Ve druhé a třetí čtvrtině byly podmínky soutěže nádherné.Mládežnická smršť a skvělé dovednosti červeného týmu byly na hřišti jasnou přítomností.Precizní a důmyslnou spoluprací dosáhli malého vrcholu 16:8 a opět se ujali vedení;zatímco modrá byla opět narušena.Jejich průsmyk byl buď okraden, nebo příliš tvrdě nucen dostat se za hranice.Navíc jejich doskoky byly také menší než u červeného týmu a jejich procento výher ve střelbě bylo nízké, takže skóre bylo pozadu.Od té doby ale obě strany kolísaly, honily se, střídavě stoupaly a rozdíl skóre byl velmi těsný.

A

Hráči se snažili o doskok

b

Člen červeného týmu Liu Yongcheng zasáhl tříbodovou střelu z dálky

V poslední, čtvrté čtvrtině, aby vyhráli, si hráči obou stran ještě udrželi plnou bojovnost a především v noci byla jejich naskakovací figura rázná.Noví hráči modrého týmu se postavili a odvedli dobrou práci při doskoku, bránění a bránění míče, k čemuž přispěla i střelba.Střely zblízka a střely z dálky byly často úspěšné.Skóre v polovině dosáhlo 64:60 a modrý tým vedl o dva góly.Červená nechtěla být překonána.Pak opravdu trefili dvě branky a vyrovnali skóre.Diváci také rádi sledovali nervózní a nádhernou scénu.Malí fanoušci hlasitě křičeli, aby fandili svému oblíbenému týmu.Čas přišel na posledních 20 sekund.V této době měl červený tým stále náskok dvou bodů.V čase 76:74 si modří udělali pauzu a zařídili taktiku.Červený tým byl odhodlaný bránit poslední míč, tříbodový míč modrého týmu.Bluer věnoval veškerou pozornost poslednímu výstřelu.V důsledku toho basketbal minul síť a červený tým vyhrál.

Hra má vítěze a poražené, ale bez ohledu na to, kdo prohraje nebo vyhraje, konečným vítězem je publikum.Doufáme, že díky jednotě a spolupráci zobrazené ve hře se hráči naučí chápat sílu týmu, respektovat své soupeře a vyhrávat přátelství Těšíme se na další přátelské utkání!